niedziela, 24 października 2021
GłównaSportDo Ciechanowa przyjeżdża Kukkiwon Demo Team – najlepsza grupa pokazowa Taekwondo na...

Do Ciechanowa przyjeżdża Kukkiwon Demo Team – najlepsza grupa pokazowa Taekwondo na świecie

-

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów taekwondo. Miejskie Ognisko TKKF Promyk zaprasza na pokaz „Taekwondo Kukkiwon Demo Team”- najlepszej na świecie grupy pokazowej taekwondo, która w Ciechanowie wystąpi po raz pierwszy.

Ostatnio grupa „Taekwondo Kukkiwon Demo Team” promowała ten sport we Włoszech, dając pokazy m.in. przed papieżem. Do Polski sportowcy przyjadą w dniach 8-19 listopada. Podczas pobytu grupa wykona pokazy:
– 10 listopada podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy U21 w Warszawie,
– 11 listopada w Ciechanowie
– 15 listopada w Zalasewie
– 18 listopada w Warszawie podczas Pucharu Polski Poomsae CKK

- R E K L A M A -"))

W Ciechanowie wystąpi po raz pierwszy. Pokaz odbędzie się o godz.18.00 w hali sportowej MOSiR, przy ulicy 17-go stycznia 60B. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a patronat nad nim objął Prezydent Miasta Ciechanów- Krzysztof Kosiński.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A