niedziela, 24 października 2021
GłównaSportII Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sońsk

II Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sońsk

-

Można się zgłaszać do 15 września

Urząd Gminy Sońsk wraz z GOK-iem organizuje już po raz drugi Gminny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sońsk.

- R E K L A M A -"))

– Organizujmy się w drużyny sześcioosobowe (minimalny wiek uczestników – 16 lat). Regulamin oraz formularz zgody rodziców na udział w turnieju dostępny u p. Krzysztofa Cejmera tel.502 713 629, e-mail: [email protected]. Na zgłoszenia czekamy do 15 września – informuje na profilu Facebookowym Urząd Gminy Sońsk.

 

Fot. FB/UG Sońsk

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A