niedziela, 24 października 2021
GłównaSportFutbolJuniorzy wracają do gry!

Juniorzy wracają do gry!

-

Po sezonowej przerwie w rozgrywkach wrócili do gry  juniorzy młodsi APN Olimp. W pierwszym meczu wzmocniona kilkoma nowymi zawodnikami drużyna prowadzona przez trenera Daniela Suchoparskiego pokonała na własnym boisku zawodników GKS Strzegowo 3:1.

 Pierwsza połowa dość emocjonującego meczu zakończyła się wynikiem remisowym 1:1. W drugiej połowie najmłodsi piłkarze dołożyli jednak kolejne dwie bramki z dystansu. W rezultacie trzy gole dla drużyny zdobyli:  Bochenek, Wiśniewski A. oraz Potyrała.

- R E K L A M A -"))

Juniorzy zagrali w składzie: Nawrocki- Bałdyga (78. Jezierski), Chodupski, Rzeczkowski, Ulatowski, Bialik (41. Górski), Wisniewski, Pawłowski (78. Derbin), Bochenek (55. Potyrała), Rzeczkowski (75. Wieczorek), Kacprzak (55. Piotrowski).

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A