niedziela, 24 października 2021
GłównaSportPływanieKolejne sukcesy Ciechanowian

Kolejne sukcesy Ciechanowian

-

Adrian Krzywnicki brązowym medalistą Mistrzostw Polski w pływaniu.

Podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat w pływaniu podopieczny trenera Zbigniewa Grochowskiego z klubu ORKA  jako pierwszy zawodnik w historii ciechanowskiego pływania najpierw awansował do finału A Open, a potem w finale zdobył brąz w kategorii 17/18 lat i Open w Polsce na 100 m stylem motylkowym.

- R E K L A M A -"))

Gratulujemy!

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A