GłównaSportLKS Matsogi na podium

LKS Matsogi na podium

-

Z dwoma medalami XXVII Mistrzostw Polski Juniorów w Taekwon-do wracają zawodnicy LKS Matsogi Ciechanów z Kłobucka.

XXVII Mistrzostwa Polski Juniorów w Taekwon-do ITF, które odbyły się w Kłobucku w dniach 11-12 maja przeszły już do historii. Na długo jednak pozostaną w pamięci dwójki zawodników LKS Matsogi Ciechanów, którzy reprezentowali barwy grodu znad Łydyni.

- R E K L A M A -"))

Zarówno Karolina Martynowycz zdobywając brązowy medal w technikach specjalnych jak i Jakub Królikowski, który zaprezentował się w walkach do 50 kg zdobywając srebrny medal, to zawodnicy młodego pokolenia Matsogi.

Kolejni następcy „złotej drużyny Matsogi” pokazali, że stać ich również na sukcesy ogólnopolskie. Kuba „królik” po drodze do finału pokonał Wiktora Waraszko z KKSW Lubin, a w finale nieznacznie uległ Kacprowi Sygule z LKS Lotos Jabłonna, zdobywając pierwszy raz w swojej karierze srebrny medal zawodów rangi mistrzowskiej.

– W dniach 18-20 maja w Nowej Rudzie Słupiec czekają Nas kolejne bardzo ważne zawody. Tym razem zmagać się będą najlepsi zawodnicy w kraju w kategorii wiekowej juniora młodszego walcząc o tytuły Mistrzów Polski w kategorii wieku 14-16 lat. Matsogi  będzie reprezentować tym razem sześcioosobowa drużyna – informuje Michał Korzybski prezes LKS Matsogi Ciechanów.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A