Międzyosiedlowy turniej w piłkę nożną

0
35

Zarządy osiedli wspólnie z MOSiR i Urzędem Miasta organizują turniej piłkarski, w którym wezmą udział reprezentacje każdego z 12 ciechanowskich osiedli. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 15 maja. Rozgrywki zaplanowane są 25 maja, 29 czerwca i 7 września.

Drużynę do Międzyosiedlowego Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów należy zgłosić poprzez złożenie wypełnionego formularza do biura MOSiR przy ul. 3 Maja 7 (stadion). Terminy rozgrywek: 25 maja 2019 – godz. 9.00-17.00, 29 czerwca 2019 – godz. 9.00-17.00, 7 września 2019  – godz. 9.00-17.00. W turnieju może wziąć udział 12 drużyn (po jednej z każdego osiedla), decyduje kolejność zgłoszeń. Zawodnicy muszą mieć ukończone 23 lata, nie mogą być zrzeszeni w żadnym piłkarskim klubie sportowym. Obowiązuje jednolity strój sportowy z numerami takimi jak w zgłoszeniu. Mecze będą rozgrywane na sztucznej murawie na terenie kompleksu sportowego przy ul. 17 Stycznia 17. Czas gry – 2 x 10 minut. Każdy zespół powinien składać się z 6 graczy i 4 rezerwowych. Minimalna liczba to 4 zawodników oraz bramkarz.

Każde zawody będą składały się z dwóch części – grupowej i pucharowej, grupy ustalone zostaną przez losowanie. Faza grupowa – 4 x 3 drużyny. Zwycięzca grupy awansuje do fazy pucharowej, następnie rozgrywany będzie półfinał, mecz o trzecie miejsce i mecz finałowy (przy mniejszej ilości drużyn – system gry ulegnie zmianie).

Po zakończeniu zawodów każda drużyna otrzyma punkty rankingowe zgodnie z zajętym miejscem.

Szczegóły zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie Urzędu Miasta, informacji udziela Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie.

Wśród celów organizacji turnieju są propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu i integracja lokalnych społeczności.

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię