GłównaSportPrzegrana Juranda Ciechanów

Przegrana Juranda Ciechanów

-

SCKS Jurand Ciechanów – MKS Wieluń 31:35 (14:17)

Na inaugurację nowego sezonu 1 ligi piłki ręcznej Jurand Ciechanów przegrał we własnej hali z MKS-em Wieluń 31:35 (14:17).

- R E K L A M A -"))

SCKS Jurand Ciechanów – MKS Wieluń 31:35 (14:17)

SCKS Jurand: Skowroński, Mirzejewski – Smoliński 10, Smolarek Marcin 6, Smolarek Mariusz 4, Dębiec 3, Kondracki 2, Ruszkowski 2, Staniszewski 2, Wiszowaty 2, Balcerzak, Dobrzyniecki, Kosik, Kurkowski, Tobolski, Tokarski

Rzuty karne: 5/6

Kary: 14 min. (Kurkowski – 6 min, Dobrzyniecki – 4 min, Kosik – 2 min, Staniszewski – 2 min)

Czerwona kartka: Kurkowski – gradacja kar

Następny mecz Jurand rozegra 26 września (sobota) na wyjeździe z KPR Legionowo. Początek o godzinie 18.00.

fot. SCKS Jurand Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A