Puchar Polski- Baltic Cup w Taekwondo Olimpijskim. Zawodnicy ciechanowskiego Promyka na podium

Sport, Sporty walki

Sześć medali wywalczyli zawodnicy ciechanowskiego Promyka w Pucharze Polski- Baltic Cup w Taekwondo Olimpijskim.

Zawody rozegrane zostały w olsztyńskiej hali Uranii , w czterech kategoriach wiekowych. Łącznie wystartowało ponad 600 zawodniczek i zawodników w kategorii seniora , juniora, kadeta i młodzika.

Najlepiej wśród ciechanowskich zawodników zaprezentowali się: junior Maciej Stryjek w kat.73 kg i młodzik Michał Kowalkowski w kat. 45 kg, którzy wygrali swoje kategorie wagowe i zdobyli złote medale.
Medal srebrny w kat.53 kg kadetów wywalczył Bartosz Pawłowski, natomiast medale brązowe zdobyli kadet Rafał Płoski w kat.61 kg i dwie młodziczki w kat. 40 kg Karolina Andrzejczyk i Katarzyna Płoska.

Zawody rozegrane zostały w przyszłorocznych kategoriach wiekowych i zdobyte punkty rankingowe poszczególnych zawodników zaliczane są do nowego rankingu Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego.