Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. 4 medale dla TKKF Promyk Ciechanów

0
142
fot. TKKF Promyk

W dniach 8-10 marca w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się kolejna edycja Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wystartowało ponad 400 zawodników i zawodniczek z 58 klubów.
Zawody były turniejem rankingowym Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego oraz w kategorii juniora młodszego eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju wystartowali pod kierunkiem trenera Radosława Lisowskiego zawodnicy Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie, zdobywając 4 medale. Na najwyższym stopniu podium stanął junior Maciej Stryjek w kat. wag. 73 kg , drugim złotym medalistą był w kategorii 57 kg juniorów młodszych Bartosz Pawłowski. Medale srebrne wywalczyli juniorzy młodsi Rafał Płoski w kategorii 65 kg i Filip Szajkowski w kategorii 57 kg . Pierwsze walki eliminację wygrali też Daniel Kędzierski oraz Adrian Roszkowski.
Na początku kwietnia odbędzie się kolejna kwalifikacja do Ogólnopolskiej Olimpiady
Młodzieży w Olecku.
PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię