GłównaSportPuchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. 4 medale dla TKKF Promyk Ciechanów

Puchar Polski w Taekwondo Olimpijskim. 4 medale dla TKKF Promyk Ciechanów

-

W dniach 8-10 marca w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyła się kolejna edycja Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach wystartowało ponad 400 zawodników i zawodniczek z 58 klubów.
Zawody były turniejem rankingowym Polskiego Związku Taekwondo Olimpijskiego oraz w kategorii juniora młodszego eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju wystartowali pod kierunkiem trenera Radosława Lisowskiego zawodnicy Miejskiego Ogniska TKKF Promyk w Ciechanowie, zdobywając 4 medale. Na najwyższym stopniu podium stanął junior Maciej Stryjek w kat. wag. 73 kg , drugim złotym medalistą był w kategorii 57 kg juniorów młodszych Bartosz Pawłowski. Medale srebrne wywalczyli juniorzy młodsi Rafał Płoski w kategorii 65 kg i Filip Szajkowski w kategorii 57 kg . Pierwsze walki eliminację wygrali też Daniel Kędzierski oraz Adrian Roszkowski.
Na początku kwietnia odbędzie się kolejna kwalifikacja do Ogólnopolskiej Olimpiady
Młodzieży w Olecku.
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A