GłównaSportFutbolRocznik 2010 blisko podium. Zabrakło jednego gola

Rocznik 2010 blisko podium. Zabrakło jednego gola

-

Młodzi reprezentanci Mławianki z rocznika 2010 uczestniczyli w halowym turnieju Grand Prix o puchar prezesa MKS-u Ciechanów. W stawce sześciu zespołów podopieczni Adama Kuligowskiego uplasowali się na czwartej pozycji.

Do podium zabrakło naszym zawodnikom niewiele – w końcowym rozrachunku zdobyli tyle samo punktów, co rówieśnicy z pierwszego zespołu Akademii Piłkarskiej Ostrołęka. Bezpośredni mecz nic w kwestii pierwszeństwa nie rozstrzygnął. Zakończył się bowiem bezbramkowym remisem. Dopiero skrupulatne policzenie bramek sprawiło, że mławianie musieli się pogodzić z czwartą lokatą.

- R E K L A M A -"))

Początek zawodów był obiecujący. Po dwóch kolejkach gracze Mławianki mieli na koncie cztery punkty. Z gospodarzami zremisowali 0:0, po czym w kolejnym meczu pokonali 2:1 MKS Przasnysz – na listę strzelców wpisał się Jakub Mostek i Maksymilian Cecelski.

Potem przyszła porażka 0:2 z Koroną Jadów. Remis z APN Ostrołęka nie poprawił ogólnego dorobku. Dopiero wygrana 1:0 z APN II Ostrołęka przyniosła drugi sukces w turnieju. Przesądził o tym precyzyjny strzał w wykonaniu Karola Stęplewskiego.

Końcowa klasyfikacja: 1. MKS Ciechanów 12 pkt, 2. Korona Jadów, 3. APN I Ostrołęka, 4. MKS Mławianka Mława, 5. MKS Przasnysz, 6. APN II Ostrołęka

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A