Główna Sport Futbol Rocznik 2010 drugi na hali. Trzy sparingi juniorów w tydzień

Rocznik 2010 drugi na hali. Trzy sparingi juniorów w tydzień

-

Kolejny turniej halowy za reprezentantami Mławianki z rocznika 2010. Po występie w Ciechanowie, tym razem podopieczni Adama Kuligowskiego wybrali się do Przasnysza. Kilkugodzinne zmagania zakończyli na drugim miejscu.

Gdyby wygrali ostatni mecz z ciechanowskim MKS-em, mogliby nawet sięgnąć po główne trofeum. Niestety przegrali 0:4, co sprawiło, że w ogólnym rozrachunku musieli się zadowolić tytułem wicemistrzowskim. W pozostałych spotkaniach już punktowali. Z Olimpem Ciechanów zanotowali bezbramkowy remis. Natomiast ograli 2:1 FS Płońsk, 2:0 MKS I Przasnysz, a drugą ekipę gospodarzy rozgromili aż 6:0.

- R E K L A M A -"))

Na listę strzelców w tych spotkaniach wpisali się Szymon Krystkiewicz (3), Adrian Gralewicz-Cejmer, Karol Stęplewski (4) i Aleksander Rymarz. Żaden z mławian nie sięgnął po koronę króla strzelców. Jednak Krystkiewicz został uznany przez organizatorów za najlepszego zawodnika zawodów.

Pracowity tydzień za juniorami młodszymi mławskiego klubu z rocznika 2002-2003. Wykorzystując wolny czas związany z feriami, pod wodzą Piotra Króla rozegrali w ciągu paru dni aż trzy mecze kontrolne. Zaczęli od porażki, by w kolejnym meczu udanie się zrewanżować wcześniejszym pogromcom. Bramki w konfrontacjach z Kosą Konstancin strzelali Wiktor Ogrodowczyk, Daniel Czerwiński, Kacper Wydra i Rafał Lipiński.

Na zakończenie pracowitego okresu reprezentanci Mławianki zmierzyli się z MKS-em Ciechanów. Po pierwszej połowie prowadzili 1:0. Ostatecznie jednak pojedynek zakończył się remisem 2:2. Gole dla naszego zespołu zdobyli Lipiński i Kacper Robaczewski.

Wyniki
Kosa Konstancin – MKS Mławianka Mława 2:1
MKS Mławianka Mława – Kosa Konstancin 3:0
MKS Mławianka Mława – MKS Ciechanów 2:2

Mławianka: W. Kalman, D. Tejs, J. Tomczyk, M. Kwiatkowski, D. Rosocha, E. Komorowski, D. Dąbrowski, W. Ogrodowczyk, R. Lipiński, J. Szczepkowski, A. Jastrzębski, J. Nowiński, D. Czerwiński, K. Robaczewski, F. Rogalski, M. Rejniak

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

7 komentarze

  1. Do rodziców. Chcecie zwolnic zarzad ? To sprawa jest prosta, płacicie skladki członkowskie. Trzeba zorganizowac walne zebranie i pogonic tych [wymoderowano] z zarządu. Macie do tego prawo.

  2. chciałem dzieci wykształcić to buliłem,chcecie mieć ligowego gracza to płacić ,czemu za moje,będzie propozycja gry w w-wie na Mławę [wymoderowano] wywalicie -Milewiak ,Cieślak,Rutek są przykładem

  3. Z czegoś trzeba utrzymać drużynę seniorów!!! Za wszystko u dzieci się płaci:dresy, stroje, wyjazdy na turnieje i co miesią składki…na co innego może to iść-tylko na seniorów!!!

  4. U nas dla dzieci to się nic nie dzieje, żadnych turniejów nic, tylko składki zbierają a na wyjazd na turniej i tak rodzice płacą. Żenada

  5. Bardzo dobra organizacja turnieju w Przasnyszu, dzieci dostały medale, słodycze, napoje. Niech nasz zarząd popatrzy jak mozna cos fajnego zrobić.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A