Ruszyła Liga Zakładowa

0
100

W piątek w hali sportowej MOSiR przy ul. 17 Stycznia wystartowała Liga Zakładowa 2018/19. Wszystkie mecze będą odbywały się w piątki. W rozgrywkach weźmie udział 15 drużyn.

Ligę Zakładową, w ramach której drużyny reprezentujące firmy i instytucje będą raz w tygodniu rozgrywać mecze piłki nożnej na hali MOSiR przy ulicy 17 Stycznia 60C, organizuje miasto wraz z MKS Ciechanów, Akademią Piłki Nożnej OLIMP oraz MOSiR. Po zakończeniu zgłoszeń organizatorzy wraz z drużynami ustalili szczegóły dotyczące m.in. długości czasu rozgrywania meczów, kwestii terminów i godzin spotkań. MKS oraz APN Olimp będą na bieżąco informować o harmonogramach poszczególnych meczów na swoich stronach internetowych oraz Facebooku.

Liga ma charakter amatorski. Zespoły mogą składać się z pracowników firmy zgłaszającej się do rozgrywek oraz na przykład podwykonawców bezpośrednio związanych z daną firmą. Maksymalnie kadra zespołu może liczyć 15 osób. Na boisku może być 5 zawodników – czterech w polu i bramkarz. Każdy mecz składał się będzie dwóch 10 minutowych połów.

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię