Główna Sport Rywalizacja OSP z powiatu ciechanowskiego. Kto okazał się najlepszy?

Rywalizacja OSP z powiatu ciechanowskiego. Kto okazał się najlepszy?

-

W sobotę (8 września) na Stadionie Miejskim w Glinojecku odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu ciechanowskiego.

Do rywalizacji stanęło 5 drużyn kobiecych z OSP, 12 drużyn męskich oraz 2 młodzieżowe drużyny pożarnicze: OSP Klice i OSP Koziczyn. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach tj. sztafecie pożarniczej 7x50m z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym. Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Ciechanowie. Sędzią głównym był bryg. Janusz Majewski z KP PSP w Płońsku.

- R E K L A M A -"))

W klasyfikacji końcowej drużyn kobiecych pierwsze miejsce zajęła OSP Ojrzeń, drugie OSP Pawłowo. Na trzecim miejscu na podium stanęła OSP Rydzewo.

Wśród rywalizujących drużyn męskich najlepszy wynik końcowy i tym samym pierwsze miejsce zdobyła drużyna OSP Gąsocin. Drugie miejsce przypadło jednostce OSP Pawłowo, a miejsce trzecie uzyskała OSP Młock.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A