Rywalizacja OSP z powiatu ciechanowskiego. Kto okazał się najlepszy?

0
126
źródło: KP PSP Ciechanów

W sobotę (8 września) na Stadionie Miejskim w Glinojecku odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu ciechanowskiego.

Do rywalizacji stanęło 5 drużyn kobiecych z OSP, 12 drużyn męskich oraz 2 młodzieżowe drużyny pożarnicze: OSP Klice i OSP Koziczyn. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach tj. sztafecie pożarniczej 7x50m z przeszkodami oraz ćwiczeniu bojowym. Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Ciechanowie. Sędzią głównym był bryg. Janusz Majewski z KP PSP w Płońsku.

W klasyfikacji końcowej drużyn kobiecych pierwsze miejsce zajęła OSP Ojrzeń, drugie OSP Pawłowo. Na trzecim miejscu na podium stanęła OSP Rydzewo.

Wśród rywalizujących drużyn męskich najlepszy wynik końcowy i tym samym pierwsze miejsce zdobyła drużyna OSP Gąsocin. Drugie miejsce przypadło jednostce OSP Pawłowo, a miejsce trzecie uzyskała OSP Młock.

 

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię