GłównaSportŚcigaj się z Rybką MiniMini na wyścigu MiniMini+ Mazovia już w niedzielę!

Ścigaj się z Rybką MiniMini na wyścigu MiniMini+ Mazovia już w niedzielę!

-

Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca odbędą się darmowe zawody dla dzieci do lat 6 na rowerkach biegowych i tradycyjnych, przeprowadzane w towarzystwie znanej z telewizyjnych ekranów Rybki MiniMini.

Wyścigi MiniMini+, to wyjątkowa okazja dla najmłodszych, żeby spróbować swoich sił w rywalizacji sportowej. Wyścig dla dzieci do lat 6 rozegrany zostanie na terenie miasteczka sportowego na Błoniach Zamkowych podczas Ciechanów Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Zaprasza na nie świetnie znana maluchom Rybka MiniMini, którą codziennie można oglądać w telewizji. Będzie ona obecna także podczas wyścigów, dopingując młodych rowerzystów, przybijając piątki i pozując do pamiątkowych zdjęć.

- R E K L A M A -"))

Dzieci będą rywalizować w kategoriach wiekowych i z podziałem na płeć. Dzięki temu wszystko przebiegnie w sportowej, sprawiedliwej atmosferze, a mali zawodnicy będą ścigać się z równymi sobie.

Zapisy na zawody odbywają się w dniu imprezy w biurze zawodów, tj. 16 czerwca na Błoniach Zamkowych u zbiegu ulic Zamkowej i Parkowej. Po zawodach w biurze zawodów można również odebrać dyplom uczestnictwa w zawodach. Na internetowej stronie imprezy ukażą się pamiątkowe zdjęcia pamiątkowe z danego wydarzenia.

Każdy mały uczestnik na zawodach otrzymuje od Sponsora Tytularnego specjalną dedykowaną wodę dla dzieci moja pierwsza Cisowianka.

Udział w zawodach jest bezpłatny, a każde dziecko otrzymuje specjalny numer startowy na wyścig. Numer obowiązuje na wszystkich edycjach w sezonie 2019.

Szczegółowe informacje na temat wyścigów możesz uzyskać kontaktując się z biurem zawodów: [email protected], tel. 533 005 212

Program zawodów MiniMini + Mazovia

  • 10.00-12.00 – zapisy w biurze zawodów
  • 12.05 – odprawa techniczna
  • 12.10 – start zawodów według kategorii
  • 13.00 – wręczanie upominków dzieciom na podium
  • 12.30-13.30 – odbiór dyplomów pamiątkowych w biurze zawodów
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A