Główna Sport Futbol Seniorzy nie zagrali, juniorzy rozgromili rówieśników

Seniorzy nie zagrali, juniorzy rozgromili rówieśników

-

Środowy sparing seniorów Mławianki nie doszedł do skutku. Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka mieli rywalizować z wiceliderem ligi okręgowej Nadnarwianką Pułtusk. Rywale nie zdecydowali się na podróż do Mławy.

– Dwie godziny przed meczem otrzymałem telefon od trenera przeciwników, Artura Salamona. Poinformował mnie, że nie zdołała zebrać wystarczającego składu – wyjaśnia kierownik seniorskiej drużyny Mariusz Walczak16.

Zastępczego sparingpartnera nie było, piłkarzom pozostała wewnętrzna gierka. Trzeba mieć nadzieję, że jutro wszystko potoczy się już zgodnie z wyznaczonym planem. O godzinie 12 na sztucznym boisku w Mławie rozpocznie się pojedynek Mławianki z Lechem Rypin.

- R E K L A M A -"))

Na boisko wybiegli za to juniorzy mławskiego klubu. Podopieczni Andrzeja Karpińskiego z rocznika 2001 nie dali żadnych szans rówieśnikom z APN-u Olimp Ciechanów. Zaliczyli aż tuzin trafień, na listę strzelców wpisali się m.in. Dawid Miksza, Jakub Tworek, Sebastian Tejs, Jakub Czaplicki i Patryk Spychalski.

Swoich konkurentów nie oszczędzili także piłkarze urodzeni w latach 2002-2003. Kasztelan Sierpc rozbili 7:0 – celnymi uderzeniami popisali się Filip Rogalski, Kacper Wydra (2), Jakub Nowiński (2) oraz Jakub Szczepkowski.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A