Tego w Ciechanowie jeszcze nie było. Będą grać w piłkę…nocą

0
411

18 drużyn weźmie udział w I Nocnym Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej organizowanym przez KS Ventus Zamek Ciechanów we współpracy z Pazdro Sport Pub oraz MOSiR Ciechanów. Takiego wydarzenia w naszym mieście jeszcze nie było.

I edycja Nocnego Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej w Ciechanowie  już jutro (15 grudnia). Rozgrywki odbywać się będą na hali MOSiR przy ul. 17 Stycznia 60 C. Start godzina 18:00.

– W Ciechanowie nigdy takiej zabawy nie było. Jest to możliwość spędzenia wspólnego wieczoru, przy wspólnej pasji – czyli w tym przypadku piłki nożnej – wyjaśnia Bartłomiej Zdrojewski, wiceprezes KS Ventus Zamek Ciechanów. – Przewidywany czas zakończenia turnieju to godzina 3:00- 4:00 w nocy. Wstęp na halę sportową MOSiR jest bezpłatny. Każdy może wejść na trybuny i kibicować drużynom  – zachęca wiceprezes.

 

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię