GłównaSportWojciech Chocholski wygrał i został wiceliderem w Ciechanowie

Wojciech Chocholski wygrał i został wiceliderem w Ciechanowie

-

Na kortach w Ciechanowie rozegrano trzeci turniej w grze pojedynczej z cyklu „Trzy, cztery… Gramy”. Do rywalizacji przystąpiło szesnastu tenisistów. Wśród nich było dwóch zawodników z Mławy, Wojciech i Adam Chocholscy.

Obaj wzięli udział w dwóch poprzednich imprezach. Rywalizowali z różnym powodzeniem. W premierowych zawodach lepiej spisał się młodszy gracz. Doszedł aż do półfinału – starszy przedstawiciel tenisowej rodziny zakończył zawody rundę wcześniej.

- R E K L A M A -"))

Podczas drugich zawodów sytuacja się odwróciła. Adam nie wyszedł z grupy, natomiast jego tata przebił się do fazy półfinałowej. W pojedynku o wejście do finału nie zdołał jednak sprostać rewelacyjnemu Rafałowi Duriaszowi.

Obaj wrócili do gry w kolejnych zawodach. Tym razem Wojciech okazał się już bezbłędny. Przez wszystkie rundy przeszedł jak burza. Nie zatrzymał się w eliminacjach, ani w fazie pucharowej. W finałowym pojedynku poradził sobie z Adamem Stado.

Triumf miał realne przełożenie na punktową zdobycz. Pięćdziesiąt zdobytych oczek pozwoliło mu awansować na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Do lidera Krzysztofa Mendalki traci zaledwie dziesięć oczek. Adam Chocholski jest czwarty – trzecie zawody cyklu zakończył na ćwierćfinale.

Klasyfikacja generalna gry pojedynczej: 1. Krzysztof Mendalka 110 pkt., 2. Wojciech Chocholski 100, 3. Grzegorz Smoliński 70, 4. Adam Chocholski, Adam Stado po 60, 5. Rafał Duriasz i Jakub Nosek po 50, 6. Mariusz Zaręba, Mateusz Gostkowski po 40

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

1 komentarz

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A