„Zmień bojler na kaloryfer” – już jutro

0
40

W sobotę, 13 kwietnia, w Centrum Handlowym Mrówka w Ciechanowie, w godz. 16.00-18.00 odbędzie się akcja „Zmień bojler na kaloryfer”, organizowana przez PEC Ciechanów, Stowarzyszenie Mazovia ProActiv oraz galerię. Przedsięwzięcie ma na celu zachęcenie mieszkańców do aktywności.

Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich mieszkańców Ciechanowa, szczególnie amatorów sportu, którzy chcą zadbać o sylwetkę na lato i pochwalić się „kaloryferem” na brzuchu. Przewidziane są otwarte treningi, które poprowadzą trenerzy Stowarzyszenia Mazovia ProActiv, odbędzie się pokaz Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin, będzie możliwość pomiaru masy ciała oraz tkanki tłuszczowej a także przewidziany jest konkurs z nagrodami. Do wygrania będą vouchery całodzienne i terminowe do klubu Fitness ze strefą relaksu, ufundowane przez firmę Premium Gym oraz karnety na krytą pływalnię. Akcja odbędzie się przy współpracy z Ciechanowskim Klubem Karate Kyokushin, MOSiR oraz Premium Gym.

Harmonogram wydarzeń:
godz. 16.00 – rozpoczęcie, start treningu dla dzieci
godz. 16.30 – pokaz w wykonaniu Ciechanowskiego Klubu Karate Kyokushin
godz. 17.00 – start treningu dla dorosłych
godz. 17.30 – konkurs z nagrodami

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię