Sprawca zniszczenia mienia zatrzymany na gorącym uczynku

Temat dnia, Wiadomości

Ciechanowscy policjanci z wydziału patrolowego na gorącym uczynku zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o wybicie szyby w portierni ZKM oraz uszkodzenie drzwi wejściowych biura. Straty oszacowano na kwotę około 1000 złotych. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, był nietrzeźwy.

14 sierpnia br. około godz. 3:00 dyżurny ciechanowskiej komendy został powiadomiony o fakcie zniszczenia mienia na terenie Zakładu Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie. Mężczyzna miał wybić kostką brukową szybę w oknie portierni a także zniszczyć drzwi wejściowe do biura zakładu. Straty w wyniku działania sprawcy zostały oszacowane na kwotę około 1000 złotych.

Chwilę po zgłoszeniu patrol z Wydziału Prewencji ciechanowskiej policji zatrzymał podejrzewanego o wybicie szyby mężczyznę. Okazał się nim 41 – letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut z art. 288 kk zniszczenie mienia. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności

Fot. pixabay

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco