„Szczena” z „Chłopaków do wzięcia” aresztowany

Temat dnia, Wiadomości

Ryszard „Szczena” Dąbrowski mieszkający na terenie powiatu ciechanowskiego został w weekend aresztowany. Powodem była awantura domowa z alkoholem  w tle.

 

„Chłopaki do wzięcia” to  polski serial dokumentalny emitowany od 7 października 2012 na kanale Polsat. Jednym z bohaterów jest Ryszard „Szczena” Dąbrowski. Ostatnio media obiegła informacja, że został aresztowany. Otóż nie jest tajemnicą, że bohater od kilku lat zmaga się z problemem alkoholowym. Wydawało się, że przy pomocy Marcina Najmana zaczął wychodzić na prostą. Z Nejmanem miał stoczyć swoją pierwszą walkę. Niestety alkohol wziął górę i  policja musiała interweniować. Ryszard „Szczena” Dąbrowski został aresztowany w związku z przemocą domową. Gdy tylko wytrzeźwieje będą z nim wykonywane czynności w związku ze zdarzeniem. Gwiazdor miał pobić Joannę Wielochę oraz swojego małego synka. Dziecko trafiło do szpitala.

A sam taki komentarz zamieści na swoim profilu Facebookowym.

Słuchające mnie dokładnie dziś był u nas Policjant Marcel nie miał żadnego alkoholu we krwi ani żadnego złamania ani nic takiego zabrali go nam tymczasowo z powodu gdyż sobie trochę wypiliśmy a Asia miała kuratora po tym domu samotnej matki zwracam się do tych wszystkich portali które nie wiedzą a piszą okropne bzdury skasujcie te bzdury gdyż jeśli dalej będziecie mnie oczerniać skieruje sprawę na drogę postępowania sądowego dziś się dowiedziałem że mogę was oskarżyć za pisanie nie prawdy i tak zrobię gdy te wpisy będą dalej w sieci nawet już z adwokatem rozmawiałem na ten temat . My z Asią się nie byliśmy ani nikt nie bił Marcela po prostu zwykła kłótnia w związku i tyle a kto chce niech słucha bzdur które wypisują w internecie bo widzę że dużo osób wieży w te brednie co piszą na tym kończę to co miałem do powiedzenia tymczasem

Fot. FB/ Ryszard Szczena Dąbrowski

Dodaj komentarz

Nasz Ciechanów

Lokalny portal informacyjny.

Bądź na bieżąco