GłównaWiadomości8 lat po Smoleńsku. Obchody rocznicy w Płońsku

8 lat po Smoleńsku. Obchody rocznicy w Płońsku

-

We wtorek, 10 kwietnia odbędą się płońskie obchody 78. rocznicy zbrodni katyńskiej i 8. rocznicy katastrofy smoleńskiej.

Uroczystości rozpocznie o godz. 10.00 msza św. w kościele parafii św. Michała Archanioła w Płońsku z udziałem Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Con Grazia”. Następnie uczestnicy uroczystości przejdą ulicą Płocką i 1 Maja do parku przy ulicy Kolejowej, miejsca posadzenia dębów, które upamiętniają osoby zamordowane w 1940 roku w Katyniu, Twerze, Starobielsku czy Charkowie a także ofiary smoleńskiej katastrofy.

- R E K L A M A -"))

W programie min.: modlitwa przy Krzyżu Katyńskim, wystąpienia okolicznościowe, Apel Poległych, złożenie kwiatów oraz zapalenie zniczy.

Organizatorami wydarzenia są: Miasto Płońsk, Miejskie Centrum Kultury w Płońsku. Współpraca: Parafia św. Michała Archanioła w Płońsku, Zespól Szkół nr 1 w Płońsku.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A