niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomości9 rocznica katastrofy smoleńskiej - obchody w Ciechanowie

9 rocznica katastrofy smoleńskiej – obchody w Ciechanowie

-

Dziś mija dokładnie 9 lat od katastrofy rządowego samolotu TU-154, który 10 kwietnia 2010 roku rozbił się pod Smoleńskiem. W katastrofie rządowego samolotu śmierć poniosło łącznie 96 osób, w tym Prezydent Lech Kaczyński wraz z małżonką Marią Kaczyńską.

W dniu tragedii na pokładzie samolotu znajdowała się także senator z regionu ciechanowskiego Janina Fetlińska dlatego też obchody tej rocznicy tradycyjnie obchodzone są także na ciechanowskim Cmentarzu Komunalnym.

- R E K L A M A -"))

O godz. 8:00 odbyła się uroczystość z udziałem m.in. przedstawicieli władz państwowych i wojska, natomiast o godz. 8:41 wieniec od Senatu RP złożył senator Jan Maria Jackowski.

 

Z okazji 9 rocznicy katastrofy Stowarzyszenie „Wspólnota Żyrardowa” wydało album – książkę poświęconą osobie tragicznie zmarłej pod Smoleńskiem dr Janiny Fetlińskiej – pielęgniarki, doktor nauk medycznych, senatora VI i VII kadencji pt.: „Janina Fetlińska. Pielęgniarka, społecznik, senator RP (1952–2010)”

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A