GłównaWiadomościArchiwum PWSZ uratowane. Pomogli strażacy

Archiwum PWSZ uratowane. Pomogli strażacy

-

Przez chwilę było niebezpiecznie. Piwnica ciechanowskiego Domu Studenta została zalana wodą. W budynku nie doszło do żadnej awarii, ale w pomieszczeniu zebrała się woda gruntowa (w ostatnich dniach w wielu miejscach odnotowano jej wysoki poziom).

Do zdarzenia doszło 4 stycznia w akademiku przy ul. Narutowicza. To tam znajduje się m.in. archiwum uczelni. Wypompowanie wody zajęło strażakom niemal dwie godziny, nie odnotowano żadnych strat.

- R E K L A M A -"))

 

- R E K L A M A -"))
Viaamil
Sourcered.

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A