poniedziałek, 18 października 2021
GłównaWiadomościBasen odkryty i kąpielisko „Krubin” czynne dłużej

Basen odkryty i kąpielisko „Krubin” czynne dłużej

-

W upalne dni godziny funkcjonowania miejskich kąpielisk zostają wydłużone. Od dziś basen odkryty i kąpielisko „Krubin” będą czynne godzinę dłużej.

W gorące dni miejskie kąpieliska cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Już w ubiegłym roku czas funkcjonowania basenu odkrytego i kąpieliska „Krubin” został wydłużony w upały o godzinę.  Miasto i zarządzający obiektami Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji starają się na bieżąco reagować na oczekiwania mieszkańców, stąd wprowadzenie kolejnych zmian w godzinach otwarcia. Obydwa obiekty od dziś czynne będą do godziny 20:00.

Przypominamy, że w godzinach funkcjonowania kąpieliska można bezpłatnie wypożyczać kajaki i rowery wodne. Na kąpielisku, które przeszło już dwa etapy modernizacji, wypoczywać można na szerokiej piaszczystej plaży, spacerować po wyremontowanym pomoście, nowych alejkach, czy pograć w siatkówkę na wybudowanym boisku. Korzystać można ze stołów piknikowych, żagli przeciwsłonecznych, dla dzieci do dyspozycji są dwa urządzenia zabawowe – typu pajęczyna oraz zamek. Na zmodernizowanym w 2017 r. basenie odkrytym dostępne są leżaki, zjeżdżalnie, żagle przeciwsłoneczne. Bilet normalny kosztuje 5,40 zł, ulgowy 3,25 zł. Bilet upoważnia do jednorazowego wejścia. Wstęp bezpłatny mają uczniowie miejskich szkół, którzy ukończyli rok szkolny ze świadectwem z czerwonym paskiem (wystarczy jednorazowo w kasie okazać świadectwo i legitymację szkolną).

- R E K L A M A -"))

Na obydwu obiektach świadczone są usługi gastronomiczne.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

3 komentarze

  1. Mosir się cieszy dłużej otwarty tylko szkoda że kierownictwo nie zapyta się o zdanie ratowników , 9 godz na słońcu temperatura ponad 50 stopni.
    Nigdzie w Polsce ratownicy nie pracują w tych godzinach

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A