GłównaKulturaBędą śpiewać, grać, tańczyć i zbierać fundusze

Będą śpiewać, grać, tańczyć i zbierać fundusze

-

Już jutro (24 kwietnia) Polski Czerwony Krzyż organizuje koncert charytatywny dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i średnich. Udział w koncercie zdeklarowały szkoły z Ciechanowa, Gumowa i Regimina.

Podczas imprezy zaśpiewają: Dżaga oraz zespół Cliver. Swój taniec zaprezentują natomiast artyści ze Szkoły Tańca „Mada Dance”.

-Wakacje tuż tuż, dlatego tym razem będziemy śpiewać, grać, tańczyć i zbierać fundusze po to, żeby dzieci z rodzin najuboższych mogły w atrakcyjny sposób spędzić wakacje i choć na chwilę zapomnieć o trudnej codzienność – zapowiadają członkowie ciechanowskiego PCK.

Koncert odbędzie się w Hali Mazowieckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Mazovia”. Start godzina 11.00. Karty wstępu dostępne są u opiekuna Szkolnego Koła PCK.

 

- R E K L A M A -"))

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A