Główna Wiadomości Witacze idą do wymiany. Przestały być wizytówką Ciechanowa?

Witacze idą do wymiany. Przestały być wizytówką Ciechanowa?

-

Uwłaczające miastu oraz odstraszające turystów – w takim stanie według radnej Bogusławy Rybackiej są tablice, tzw. witacze, ustawione przy wjeździe do miasta.

Interpelację w tej sprawie radna złożyła podczas ostatniej sesji rady miasta.

- R E K L A M A -"))

– Rolą witaczy powinno być nie tylko przywitanie podróżnych ale również zachęcanie do odwiedzin miasta, a jak wyglądają nasze witacze? Stare, zaniedbane, nie świadczą najlepiej o naszym mieście. Dlatego zwracam się z prośbą o ogłoszenie konkursu na nowe witacze aby stanowiły godną wizytówkę naszego miasta. Myślę, że środki na ten cel znalazłyby się chociażby ze środków przeznaczonych na promocję miasta- informuje randa.

Obecnie Ciechanów dysponuje sześcioma witaczami na drogach wylotowych do Płońska, Płocka, Pułtuska, Gruduska, Mławy i Przasnysza. Te przy drogach na Warszawę, Płock oraz Pułtusk były wymieniane w 2005 roku. Natomiast w 2006 roku na ulicach Gruduskiej, Mławskiej i Przasnyskiej

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

1 komentarz

  1. Uważam, że nie jest to największy problem wizerunku naszego miasta. Faktycznie tablice przy wjeździe do Ciechanowa są stare i niektóre zdewastowane. Uważam jednak, że bardziej istotną kwestią dla naszego miasta jest to „coś”, co funkcjonuje na terenie zamkniętej cukrowni. Sterty odpadów, które widać z pociągu, stadionu, ulic i okien mieszkańców znacznie zniechęcają, o ile nie całkowicie odpychają. A prawdą jest, że samo założenie siatek, które mają w jakiś sposób ograniczyć widoczność stert śmieci, nie pomaga. Wizytówka, wizytówką, ale miasto musi mieć nie tylko czym przyciągnąć turystę, ale też czym go zatrzymać.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A