GłównaWiadomościBędziesz mamą? Zapisz się do szkoły rodzenia!

Będziesz mamą? Zapisz się do szkoły rodzenia!

-

Przyjmowane są do niej kobiety od 26 tygodnia ciąży (w szczególności te, które spodziewają się pierwszej pociechy), zamieszkałe na terenie powiatu ciechanowskiego oraz ich małżonkowie. Realizatorem Programu, wybranym w drodze konkursu ofert jest Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie.

Szkoła ma poszerzyć wiedzę przyszłych rodziców nt. ciąży, porodu i połogu, a także opieki nad noworodkiem i niemowlęciem. W ramach Programu prowadzone są zajęcia edukacyjne (teoretyczne i praktyczne). Jeden cykl obejmuje osiem dwugodzinnych spotkań .

- R E K L A M A -"))

Bezpłatne Zajęcia odbywają się w szpitalu, w Centrum Rehabilitacji przy ul. Okrzei 8 we wtorki, środy i czwartki w godzinach 17.00 – 19.00. Warunkiem udziału w programie jest przedstawienie zaświadczenia od lekarza prowadzącego ciążę o braku przeciwwskazań do udziału w ćwiczeniach.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 23 673 05 70, 23 673 03 81, 795576984 i 501730935 w godzinach 10.00 – 18.00.

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A