GłównaWiadomościBudowa wodociągu w ul. Kruczej

Budowa wodociągu w ul. Kruczej

-

ZWiK rozpoczął prace w ul. Kruczej, w ramach których powstaje sieć wodociągowa. Spółka miejska w kolejnych tygodniach planuje tam również budowę kanalizacji sanitarnej. Inwestycje te potrwają do połowy kwietnia.

Sieć wodociągowa będzie miała łączną długość 382 m. Długość sieci kanalizacji sanitarnej wyniesie 90,5 m. Nie są to jedyne prace zaplanowane na ul. Kruczej. Jeszcze w tym roku opracowana zostanie dokumentacja techniczna budowy tej drogi. Sama budowa będzie mogła zostać wykonana w kolejnych latach.
Dokumentacje budowy dróg w poszczególnych ciechanowskich osiedlach zostały ujęte w opublikowanej przez Urząd Miasta liście zadań inwestycyjnych i remontowych na 2018 rok.
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A