niedziela, 24 października 2021
GłównaNa sygnaleBył poszukiwany listem gończym. Zatrzymał go dzielnicowy z Ciechanowa

Był poszukiwany listem gończym. Zatrzymał go dzielnicowy z Ciechanowa

-

Policjant zatrzymał 27-latka, który miał do odbycia 150 dni kary w więzienia  lub wpłatę 60 tys. zł kary grzywny.

W niedzielę (4 lutego) jeden z dzielnicowych uzyskał informację, że poszukiwany mężczyzna może przebywać w rejonie bloku przy ul. Witosa w Ciechanowie. Policjant pojechał tam, by zweryfikować uzyskane informacje.

- R E K L A M A -"))

Funkcjonariusz od razu rozpoznał poszukiwanego i natychmiast go zatrzymał. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony. Jeszcze tego samego dnia zatrzymany przedstawił potwierdzenie wpłaty pieniędzy kary pieniężnej w wysokości 60 tys. zł. Wcześniej jej egzekucja była bezskuteczna, jednak perspektywa spędzenia 150 dni w areszcie spowodowała natychmiastowe uiszczenie należności.

Przypomnijmy. W przypadku gdy zarządzono zastępczą karę więzienia można się zwolnić z obowiązku odbycia kary pozbawienia wolności poprzez wpłatę grzywny.

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

2 komentarze

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A