GłównaTemat dniaByły wójt Regimina Lech Zduńczyk zastępcą dyrektora

Były wójt Regimina Lech Zduńczyk zastępcą dyrektora

-

Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Zygmunta Krasińskiego od dziś ma nowego Zastępcę Dyrektora. -Na wniosek Dyrektora Biblioteki Powiatowej Pani Wiesławy Tybuchowskiej, Zarząd Powiatu wyraził pozytywną opinię dot. powołania Pana Lecha Zduńczyka – historyka, regionalistę na stanowisko Z-cy Dyrektora. Życzymy powodzenia na nowym stanowisku oraz nowych inicjatyw, które otworzą szerzej historię Powiatu, zwłaszcza naszej młodzieży – poinformowała starosta Joanna Potocka-Rak.
Fot. FB/ Joanna Potocka-Rak.
- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A