Główna Wiadomości Chciała odebrać sobie życie, uratowali ją policjanci

Chciała odebrać sobie życie, uratowali ją policjanci

-

Ciechanowscy policjanci uratowali 42-latkę, która chciała odebrać sobie życie. Kobieta o swoim zamiarze poinformowała znajomą, która natychmiast powiadomiła Policję. Dzięki szybkiej reakcji kobieta został odnaleziona.

Wczoraj wieczorem policjanci patrolujący rejon dzielnicy Krubin zostali powiadomieni przez kobietę, że jej znajoma chce odebrać sobie życie i najprawdopodobniej jest gdzieś w okolicach miejskiego kąpieliska. Funkcjonariusze widzieli, że czas ucieka i muszą działać szybko. Zaczęli przeszukiwać przyległy teren. Po chwili znaleźli leżącą na ziemi, koło boiska do siatkówki nieprzytomną kobietę. Mundurowi natychmiast udzielili pierwszej pomocy i wezwali karetkę pogotowia, która zabrała kobietę do szpitala.

- R E K L A M A -"))

Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. Kobieta znajduje się pod fachową opieką, a funkcjonariusze sprawdzają dlaczego 42-latka chciała popełnić samobójstwo.

Fot. pixabay

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A