GłównaWiadomościCiechanów czy Mława – gdzie łatwiej zdać egzamin na prawo jazy?

Ciechanów czy Mława – gdzie łatwiej zdać egzamin na prawo jazy?

-

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ciechnowie opublikował statystyki zdawalności na „prawko” kat. B w zeszłym roku. Oba miasta idą niemalże „łeb w łeb”.

Mławską filię ośrodka uruchomiono w 2014 r. i zaraz po starcie przeżywała oblężenie. Wówczas statystycznie to tutaj egzamin pozytywnie przechodziło więcej kursantów. Mówiło się, że w naszym mieście łatwiej go zaliczyć niż w Ciechanowie.

– To nieprawda, zależy to od ilości osób zdających. Na początku funkcjonowania oddziału terenowego w Mławie ilość egzaminów była jednakowa, jak w Ciechanowie, zakupiliśmy wówczas dwa fiaty punto, bardzo dużo osób przyjeżdżało z Działdowa i Iłowa i rzeczywiście zdawalność wówczas była większa – wyjaśnia Anna Katarzyna Gwoździk, dyrektor WORD.

- R E K L A M A -"))

Jak dodaje, po około ośmiu-dziewięciu miesiącach rozruchu to się ustabilizowało i zdecydowanie więcej egzaminów jest przeprowadzanych w Ciechnowie. Świadczą o tym statystyki – w minionym roku w Ciechanowie teorię zdawało 8 046 osób, a w Mławie 5 590, praktykę – odpowiednio 10 810 i 7 126 osób. W naszym mieście pozytywnie egzamin praktyczny przeszło 50,46 proc. kursantów, w Ciechanowie – 49,57 proc. Z kolei „jazdę” w tutejszym oddziale terenowym zaliczyło mniej osób – 37,43 proc. zdających, w WORD-ie – 40,50 proc.

- R E K L A M A -"))
Viael

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A