GłównaWiadomościCiechanowska młodzież język angielski ma w "małym palcu"

Ciechanowska młodzież język angielski ma w „małym palcu”

-

28 uczniów z klas gimnazjalnych trzech miejskich szkół podstawowych odebrało dziś certyfikaty TOEIC Bridge, które uzyskali po lekcjach języka angielskiego, przeprowadzonych w ramach programu „Ciechanów miastem nowoczesnej edukacji”. Jedna z uczennic otrzymała maksymalną liczbę punktów.

Jak informuje Urząd Miasta Ciechanów-dodatkowe zajęcia z języka angielskiego były jednym z wielu elementów realizowanego programu. W zajęciach  uczestniczyło 28 gimnazjalistów, obecnie kończących edukację w Szkole Podstawowej nr 3 (Gimnazjum nr 2), Szkole Podstawowej nr 6 (Gimnazjum nr 3) oraz Szkole Podstawowej nr 7 (Gimnazjum nr 4). Zajęcia w wymiarze 120 godzin dla grupy, zakończyły się egzaminem zewnętrznym. Wszyscy uczestnicy uzyskali certyfikat TOEIC Bridge czyli międzynarodowo uznany certyfikat.

Uczniowie odebrali certyfikaty we wtorek (20 marca) w ratuszu.Gratulacje złożył im prezydent Ciechanowa Krzysztof Kosiński oraz dyrektor Centrum Usług Wspólnych Adam Krzemiński.

- R E K L A M A -"))

Na projekt miasto pozyskało w 2016 roku ponad 1 mln złotych.

- R E K L A M A -"))
Viaim

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A