GłównaTemat dniaCiechanowska Rada Seniorów z nową siedzibą

Ciechanowska Rada Seniorów z nową siedzibą

-

Po przerwie spowodowanej pandemią Ciechanowska Rada Seniorów wraca do pracy. Od września jej dyżury i posiedzenia będą odbywać się w Kamienicy przy ul. Warszawskiej 18. W odrestaurowanym przez miasto budynku stworzone zostały pomieszczenia dedykowane klubom seniorów.

Seniorzy chcący podzielić się swoimi sprawami będą mogli spotkać się z przedstawicielem Ciechanowskiej Rady Seniorów we wtorki między godz. 13.00 a 15.00. W budynku Kamienicy Warszawska 18 odbywać się będą comiesięczne posiedzenia Rady.

- R E K L A M A -"))

Rada Seniorów reprezentuje środowiska senioralne i jest głosem doradczym dla samorządu w sprawach dotyczących osób dojrzałych. Jej kadencja trwa 3 lata. Członkowie wchodzący w skład pierwszej Rady zostali wybrani podczas głosowania w kwietniu 2016 roku. Kolejne wybory odbyły się w 2019 roku.

Fot. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A