GłównaWiadomościDługi ciechanowskiego szpitala

Długi ciechanowskiego szpitala

-

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie jest jedną z najbardziej zadłużonych placówek medycznych w Polsce. W 2017 roku został pod tym względem sklasyfikowany na 15. miejscu  rankingu. Mimo potężnych problemów finansowych lecznica nie rezygnuje z planów inwestycyjnych, kładzie także nacisk na nowoczesną diagnostykę i terapię.

Prawie 73 mln, w tym niecałe 21 mln zobowiązań wymagalnych- to dług jaki Specjalistyczny Szpital Wojewódzki miał na koniec 2017 roku.

- R E K L A M A -"))

W placówce od dwóch lat wdrażany jest plan naprawczy. Rok temu ciechanowskiemu szpitalowi  udało się też zamienić krótkoterminowe zobowiązanie spłaty długu na długoterminowe.

Mimo kłopotów finansowych szpital w Ciechanowie nie rezygnuje również z inwestycji.W redukcji długu mają pomóc  nowe świadczenia np. leczenie patologicznej otyłości czy wszczepianie stymulatorów serca

Ciechanowski szpital zatrudnia 1115 osób na podstawie umowy o pracę.
W 2017 roku hospitalizowanych było 28 tys. 602 pacjentów.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

6 komentarze

  1. Szpital powinien przejrzeć listy płac niektórych pracowników są tacy którzy zarabiają dużo ale są także pracownicy zarabiający 2 tysiące brutto żeby najmniej zarabiający niedac podwyżki o 100 złote to wliczyli do zarobku wysluge lat to jest jawne złodziejstwo że dyrekcja nie widzi tego problemu żeby ktoś zarabiał 1500 zł netto A więc dyrekcjo pomóż tym biednym ludzia czekamy na ten ruch Pana Dyrektora zobaczmy czy dba o wszystkich pracowników a nie tylko o pewną kaset

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A