niedziela, 24 października 2021
GłównaSportPływanieCiechanowskie morsy kończą sezon

Ciechanowskie morsy kończą sezon

-

Miłośnicy lodowatych kąpieli skupieni w Ciechanowskiej Grupie Morsów kończą zimowy sezon. Na ostatnią kąpiel na Krubinie zapraszają w niedzielę 22 kwietnia.

Zamknięcie sezonu 2017/2018 odbędzie się o godzinie 12:00. Morsy zbierają się już od godziny 11:30.

- R E K L A M A -"))

– Najstarsze Morsy i Foczki „moczą” się już od ponad 3 lat i z każdym rokiem przybywa
nam uczestników tej niecodziennej kąpieli – informuje Jakub Ćwieka z ciechanowskiej grupy morsów – Podczas każdego wydarzenia mamy też sporą grupę widzów, którzy nas wspierają. W tą niedzielę też na nich liczymy – dodaje.

Można przyjść popatrzeć ale można również uczestniczyć aktywnie w wydarzeniu. Ciechanowskie morsy zachęcają do wzięcia udziału w ostatniej kąpieli, każego komu zdrowie na to pozwala.

– W zasadzie morsować nie powinny jedynie osoby, które zmagają się z problemami kardiologicznymi – wyjaśnia Rafał Górecki prezes ciechanowskiej grupy morsów – Przede wszystkim ciśnienie nie może być za wysokie, musi być w miarę regularne. Najlepsze to 120/ 80 mmHg. Aczkolwiek każdy odpowiada za siebie. Każdy podpisuje oświadczenie o stanie zdrowia, bo my tak naprawdę nie możemy tego zweryfikować, szczególnie w ciągu kilku minut- dodaje.

Na wszystkich zainteresowanych czekał będzie gorący posiłek i herbata po zakończonej kąpieli.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A