GłównaTemat dniaCiechanowskie Starostwo buduje Powiatowy Dom Dzieci

Ciechanowskie Starostwo buduje Powiatowy Dom Dzieci

-

Jeszcze do niedawna w przestrzeni przy ulicy Kruczej stały zabudowania gospodarcze rodem z PRL, dziś już nie ma po nich śladu, a powstaje nowoczesny i przyjazny Dom Dzieci.

To inwestycja, której realizację zapowiadaliśmy wiosną, a teraz zgodnie z przyjętym harmonogramem weszła w fazę wykonawczą. Zakończenie prac planujemy w pierwszym półroczu przyszłego roku. To nowa lokalizacja dla obecnej Placówki znajdującej się w Gołotczyźnie, której nie likwidujemy, tylko przenosimy i poprawiamy warunki jej funkcjonowania, a przede wszystkim dostosowujemy do obecnie obowiązujących wymagań.  Celem inwestycji jest stworzenie domowych, bezpiecznych warunków dla dzieci, które nie miały i nie mają prawdziwego domu i wymagają wsparcia i opieki instytucjonalnej – informuje starosta ciechanowski Joanna Potocka-Rak.

- R E K L A M A -"))

Fot. Joanna Potocka-Rak

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A