GłównaWiadomościCiężki sprzęt wjechał do parku Konopnickiej

Ciężki sprzęt wjechał do parku Konopnickiej

-

W centralnej części parku ruszyły prace związane z II etapem jego odnowy. Przede wszystkim zniknie fundament po dawnej wieży spadochronowej, potem ten fragment terenu zostanie wyrównany.

Dobra wiadomość dla mieszkańców jest taka, że niebawem w parku będzie można przyjemnie spędzić tam czas. Miasto utworzy w nim bowiem strefę piknikową.
Planowane są nowe nasadzenia, pojawią się alejki i ławki na terenie, gdzie ojcowie sadzą drzewa dla swoich dzieci w ramach miejskiej akcji proekologicznej. Centralna część parku będzie zaaranżowana jako przestrzeń dla pikników.
Rewitalizacja parku im. Marii Konopnickiej została podzielona na dwa etapy, więc w tym roku uporządkowany, zagospodarowany i wyposażony będzie cały park. Do tej pory pojawiły się nowe nasadzenia, odnowiono alejki, ustawiono elementy małej architektury, są też domki dla owadów.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A