Główna Wiadomości Długo wyczekiwana inwestycja przy ul. Witosa właśnie się rozpoczęła!

Długo wyczekiwana inwestycja przy ul. Witosa właśnie się rozpoczęła!

-

Długo wyczekiwany przez mieszkańców osiedla „Płońska” remont drogi dojazdowej do osiedli „Witosa Apartaments” oraz „Villa Art” przy ul. Witosa właśnie się rozpoczął. W ramach inwestycji, która potrwa około trzech tygodni, wybudowany zostanie nowy chodnik oraz staną trzy latarnie.


Budowa chodnika i oświetlenia jest zwycięskim projektem obywatelskim, wybranym przez mieszkańców osiedla „Płońska”. Ze względu na przedłużające się procedury przetargowe (brak ofert w dwóch przetargach) oraz warunki atmosferyczne, inwestycja została przesunięta z 2017 roku na 2018.

- R E K L A M A -"))

Dziś rozpoczęły się prace. Wykonawca przeprowadzi roboty ziemne, rozbiórkowe i drogowe. Zdemontowana zostanie część jezdni z płyt betonowych.

Jak informuje Urząd Miasta Ciechanów jest to droga Gminy Miejskiej. Chodnik, który przy niej powstanie będzie miał około 70 m długości i 2 m szerokości. Ułożony zostanie z szarej betonowej kostki brukowej.

Jeżeli chodzi o oświetlenie, będzie ono dostosowane do tego przy pętli miejskiej. Na słupach zamontowane zostaną oprawy sodowe. Uruchomienie oświetlenia będzie możliwe po przeprowadzeniu procedur związanych z przyłączeniem do prądu.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A