GłównaWiadomościDofinansowanie lokalnej infrastruktury drogowej – ruszył nabór wniosków

Dofinansowanie lokalnej infrastruktury drogowej – ruszył nabór wniosków

-

Trwa nabór wniosków w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów, który pozwoli na modernizację dróg.

Program ma na celu wsparcie samorządów w budowie, przebudowie lub remoncie dróg gminnych lub powiatowych. Dla województwa mazowieckiego dofinansowanie wynosi prawie 48 mln zł.

- R E K L A M A -"))

Maksymalna kwota wsparcia z dotacji celowej budżetu państwa na jedno zadanie to kwota 5 mln zł. Udział dotacji w kosztach realizacji zadania wynosi maksymalnie 60% lub 80% kosztów zadania w zależności od wskaźników dochodów podatkowych na jednego mieszkańca. Maksymalna liczba dofinansowanych zadań dla gmin to jedno zadanie, dla powiatów i miast na prawach powiatu to dwa zadania.

Wnioski można składać do 16 kwietnia- osobiście w kancelarii Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, drogą pocztową na adres: pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa lub za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP.
Datą złożenia wniosku jest data wpływu do Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego.  Dodatkowe informacje można znaleźć TUTAJ.

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A