GłównaWiadomościDwie osoby zatrzymane, trzecia poszukiwana

Dwie osoby zatrzymane, trzecia poszukiwana

-

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 2 młodych mężczyzn, w związku z kradzieżą alkoholu ze sklepu. 18- latkowie już usłyszeli zarzuty. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W ostatni czwartek około godz. 17:00 dwóch młodych mężczyzn dokonało kradzieży alkoholu ze sklepu w centrum Ciechanowa o łącznej wartości 536 zł. Jeden ze sprawców został zatrzymany przez pracownika ochrony tego sklepu natomiast drugi mężczyzna zdołał uciec.

- R E K L A M A -"))

Ciechanowscy policjanci ustalili, że sprawcy kradzieży przyjechali do Ciechanowa samochodem z powiatu wyszkowskiego oraz, że był z nimi trzeci mężczyzna. Funkcjonariusze w pobliżu sklepu gdzie doszło do kradzieży zauważyli zaparkowany samochód osobowy, w którym siedziało dwóch mężczyzn, jeden z nich na widok radiowozu uciekł z samochodu, kierowca jednak nie zdołał uciec. Policjanci w pojeździe znaleźli kilkanaście butelek różnego alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali 18-letniego mieszkańca pow. wyszkowskiego, mężczyzna zatrzymany przez pracownika ochrony to również 18-letni mieszkaniec pow. wyszkowskiego.

18-latek zatrzymany w sklepie usłyszał zarzut kradzieży natomiast drugi zarzut pomocnictwa w kradzieży. Ciechanowscy policjanci ustalili personalia trzeciego mężczyzny, był to również 18-letni mieszkaniec Wyszkowa. Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do jego zatrzymania.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A