niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościRegionCiechanów. Dzielnicowy jest jak Yeti? "To się już zmieniło"

Ciechanów. Dzielnicowy jest jak Yeti? „To się już zmieniło”

-

Asp. szt. Michał Herner, który na co dzień pracuje w rejonie gminy Sońsk jest nowym najpopularniejszym dzielnicowym w powiecie ciechanowskim. W organizowanym przez policję raz do roku plebiscycie został niekwestionowanym zwycięzcą. Zagłosowało na niego aż 918 osób. Łącznie w oddano 2314 ważnych głosów.

Słyszał pan ten kawał o dzielnicowym, który jest jak Yeti? – żartobliwie pytamy
– Tak, nikt go nie widział, ale wszyscy o nim słyszeli. To się już zmieniło. Teraz dzielnicowi są bardzo blisko ludzi, zapewne dlatego, że profilaktyka stanowi dużą cześć naszej pracy. Mamy bardzo dużo spotkań z dziećmi, młodzieżą szkolną  i z  seniorami – wyjaśnia nam asp. szt. Michał Herner

I dodaje, że bardzo się cieszy z pierwszego miejsca w plebiscycie.

– To ogromna satysfakcja, że mieszkańcy docenili moją pracę. W ubiegłym roku w plebiscycie byłem trzeci z kolei. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy

- R E K L A M A -"))

Drugie miejsce w plebiscycie na najpopularniejszego dzielnicowego zajął asp. szt. Piotr Pomaski dzielnicowy rejonu „Krubin” w Ciechanowie. Zdobył 592 głosy. Trzecie miejsce zajął mł. asp. Tomasz Pajewski dzielnicowy z terenu gminy Ojrzeń. Zdobył 384
głosy.

asp. szt. Michał Herner służbę pełni od 2004 roku. Od 2007 roku pracuje jako dzielnicowy, przez 9 lat jego rejon zlokalizowany był w centrum Ciechanowa natomiast od 1 stycznia 2016 roku związany jest z gminą Sońsk. Dzielnicowy w konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego już 5 raz zdobył wyróżnienie mieszkańców.

asp. szt. Piotr Pomaski został przyjęty do służby w Policji w 1997 roku, jest dzielnicowym od 2001 roku. Służba dzielnicowego na początku związana była z terenem gminy Gołymin-Ośrodek, od 2006 roku pracuje natomiast jako dzielnicowy z terenu miejskiego Ciechanowa. Przez 6 lat w swoim nadzorze miał rejon „Kargoszyna” od 2013 roku objął teren znajdujący się w okolicy dzielnicy „Krubin” . to jego 5 wyróżnienie.

mł. asp. Tomasz Pajewski pełni służbę w Policji od 2009 roku. Od 5 lat angażuje się w pomoc i rozwiązywanie problemów mieszkańców z terenu gminy Ojrzeń. To 4 wyróżnienie dzielnicowego.

Fot. naszamlawa.pl

- R E K L A M A -"))
Viaamil

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A