Główna Wiadomości Edukacja najmłodszych kluczem do sukcesu

Edukacja najmłodszych kluczem do sukcesu

-

W piątek (23.03.2018 r.) w Szkole Podstawowej nr 5 w Ciechanowie odbył się turniej międzyszkolny z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Udział w konkursie wzięli uczniowie klas I-III ze Szkół Podstawowych z terenu miasta Ciechanów.

Pod pilnym okiem jury uczestnicy odpowiadali na przygotowane zagadki drogowe, dotyczące podstawowych zasad w ruchu drogowym m.in. sygnalizacji świetlnej czy też przejścia dla pieszych.

- R E K L A M A -"))

W organizację włączył się Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, który ufundował nagrody dla zwycięzców. Uczniowie odpowiadali na pytania również pod nadzorem policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Nad prawidłowością przebiegu konkursu czuwała dyrektor Aneta Głuszniewska oraz Anna Smolińska – Kierownik Wydziału Szkolenia i BRD WORD w Ciechanowie.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A