niedziela, 24 października 2021
GłównaTemat dniaForum Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Ciechanowskiego za nami

Forum Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Ciechanowskiego za nami

-

Ponad 200 kobiet z terenu całego Powiatu, które aktywnie działają w KGW miały okazje się spotkać. Muzyczną oprawę zapewnił wokalista i aktor Rafał Szatan.

-To było niezapomniane popołudnie i wieczór. Ponad 200 kobiet z terenu całego Powiatu, które aktywnie działają w KGW miały okazje się spotkać, podzielić wiedzą ale poznać również tajniki związane z rejestracją potraw regionalnych, fotografii kulinarnej czy elementów samoobrony. Spotkanie było okazją do podkreślenia roli Kobiet w lokalnych społecznościach. Dziś działalność Kół Gospodyń to integracja lokalna, promocja tego co nasze tradycyjne i ważne. To także tworzenie przestrzeni do samorealizacji i pokazania swoich umiejętności, pasji i talentów. Oceniając dorobek i działalność Kół mogę powiedzieć tylko jedno – Dla Was Drogie Panie nie ma rzeczy niemożliwych… Kolejne Forum oczywiście za rok, ale po tegorocznym mamy już nowe pomysły na kolejne inicjatywy adresowane do KGW i nie tylko. Muzyczną oprawę zapewnił świetny wokalista i aktor Pan Rafał Szatan. Forum zostało zorganizowane wspólnie z Samorządem Województwa Mazowieckiego – informuje starosta ciechanowski Joanna Potocka-Rak.

- R E K L A M A -"))

Fot. Joanna Potocka-Rak.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A