niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościGlinojeck: Siatkówka plażowa w centrum osiedla

Glinojeck: Siatkówka plażowa w centrum osiedla

-

W Glinojecku powstanie siłownia zewnętrzna oraz dwa boiska: do siatkówki plażowej i do badmintona. Wszystko w centrum osiedla domów jednorodzinnych.

Nowy kompleks rekreacyjno-sportowy powstać ma pomiędzy ulicami: Zielona Ścieżka, Młodzieżowa, Torfa Załęskiego i Władysława Broniewskiego. To budzi wiele emocji, gdyż część mieszkańców obawia się, że nowe obiekty sportowe zakłócą ich spokój. Czytelnicy, którzy skontaktowali się z naszą redakcją zastanawiają się, czy nie można było znaleźć lepszej lokalizacji.

- R E K L A M A -"))

– Decyzja o usytuowaniu boiska zapadła już kilka lat temu. Kompleks rekreacyjno-sportowy nie będzie znajdował się pomiędzy żadnymi blokami, jego miejsce jest w pobliżu domków jednorodzinnych, na działce należącej do gminy. Zapewniam, że zarówno siłownia jak i boiska są odsunięte od budynków, tak żeby nic ze sobą nie kolidowało- informuje Tomasz Lewandowski, pracownik urzędu miasta w Glinojecku, dodaje również, że nie wie kto zadecydował o miejscu powstania boisk i siłowni, ponieważ nie pracował jeszcze wtedy w gminie.

Budowa siłowni zewnętrznej, boiska do siatkówki plażowej oraz boiska do badmintona współfinansowana jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Całkowita wartość operacji: 69 123,49 zł. Dofinansowanie ze środków EFRROW wynosi ponad 63 proc. czyli 43 983,00 zł.

- R E K L A M A -"))
Viaim

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

2 komentarze

  1. Burmistrz będzie miał blisko chodzić sobie pograć, bo boisko będzie w jego niedalekim sąsiedztwie. Lewandowski – kto to jest? Czemu to nie burmistrz odpowiedział na temat lokalizacji? Chyba wie, dlaczego właśnie tam będzie to boisko. Co to za wymówka, że Lewandowski nie pracował wtedy w gminie? Powienien wiedzieć, skoro się wypowiada. A po drugie – na nowym placu zabaw w tym rejonie pełno butelek i potłuczonego szkła, nie licząc nocnych wrzasków. Tak młodzież się tam bawi. I mimo skarg nikt z urzędu nic z tym nie robi.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A