Główna Wiadomości Jutro Narodowe Święto Niepodległości. Zobacz, co zaplanowano w naszym mieście

Jutro Narodowe Święto Niepodległości. Zobacz, co zaplanowano w naszym mieście

-

Z okazji 100-lecia niepodległości w Ciechanowie 11 listopada odbędą się uroczystości patriotyczne, jak również wydarzenia sportowe, nawiązujące do rocznicy.

W niedzielę tradycyjnie odbędzie się msza w Farze oraz uroczystości na placu Piłsudskiego. Organizatorami obchodów są: Dowódca 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej i Prezydent Miasta Ciechanów. Msza św. za ojczyznę zaplanowana jest na godz. 10.00, uroczysta zbiórka na placu Piłsudskiego na godz. 11.30.

Tego samego dnia o godz. 18.00 w hali sportowej przy ul. 17 Stycznia 60C odbędzie się pokaz najlepszej na świecie grupy demonstracyjnej – Kukkiwon Demo Team, prezentujący w artystycznym wydaniu koreańską sztukę walki Taekwondo, będącą również dyscypliną olimpijską. Organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Taekwondo Olimpijskiego oraz klub TKKF Promyk Ciechanów. Patronat objął prezydent miasta. Wstęp jest bezpłatny.

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

Środowisko dziennikarskie straciło wspaniałego kolegę i przyjaciela

Dziś w wieku 60 lat odszedł wieloletni dziennikarz i reporter Tygodnika Ciechanowskiego Krzysiu Kowalski To bardzo smutna wiadomość dla całego środowiska dziennikarskiego. Odszedł człowiek skromny,...

ZUS: Za okres kwarantanny przysługują świadczenia z tytułu choroby

Wystawienie zaświadczenia lekarskiego pozostaje w kompetencji lekarza Osoba poddana kwarantannie lub izolacji ma prawo do otrzymania świadczeń z tytułu choroby. Podstawą do ich wypłacenia jest...

Nowe „Gwiezdne Wojny” nie w Ciechanowie

Dystrybutor zażądał na wyłączności na 4 tygodnie Kino Łydynia podjęło decyzję o nie graniu Gwiezdnych Wojen bowiem dystrybutor zażądał wyświetlania filmu przez 4 tygodnie na...

R E K L A M A

R E K L A M A