niedziela, 24 października 2021
GłównaWiadomościGmina Sońsk po raz kolejny w Ekspresie Reporterów

Gmina Sońsk po raz kolejny w Ekspresie Reporterów

-

We wtorek (11 grudnia) w Magazynie Ekspresu Reporterów w TVP 2 wyemitowany został kolejny reportaż Andrzeja Tomczaka pn. „Woda, ścieki i rurka” , którego bohaterami są mieszkańcy oraz była już wójt gminy Sońsk.

Przypomnijmy, pierwszy reportaż Andrzeja Tomczaka ukazał się 29 maja. Autor przedstawił wtedy kilka z pozoru błahych sytuacji z życia lokalnej społeczności, które swój finał znalazły w sądzie.

- R E K L A M A -"))

We wtorek (11 grudnia) ukazała się kolejna część reportażu i dalsze losy bohaterów.

„Wracamy do gminy Sońsk, którą widzowie poznali dzięki kontrowersyjnej pani wójt. Sąd w Ciechanowie musiał rozpatrzyć wiele pozwów, które pani wójt składała przeciwko mieszkańcom swojej gminy – m.in. o zniewagę urzędu, o wylewanie nieczystości na ulicę, o przetrzymywanie nietoperza w mieszkaniu. Jak teraz sprawy wyglądają? Czy pani wójt przeszła próbę wyborczą? ” – czytamy w zapowiedzi materiału.

Reportaż w całości można obejrzeć TUTAJ. (materiał dotyczący gminy Sońsk rozpoczyna się w 28 minucie i 30 sekundzie programu).
Natomiast ten z 29 maja TUTAJ  (30 min. 30s.)

 

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A