GłównaWiadomościIch miłość nie ustaje. W Ciechanowie świętowali jubileusz małżeński

Ich miłość nie ustaje. W Ciechanowie świętowali jubileusz małżeński

-

W Urzędzie Stanu Cywilnego w sobotę (29 czerwca) rocznice 50-lecia ślubu świętowało 7 par z Ciechanowa.

Byli to: Państwo Maria i Stanisław Karwowscy, Anna i Kazimierz Wejs, Zofia i Zdzisław Prejs, Elżbieta i Władysław Tyszka, Regina i Krzysztof Falęccy, Barbara i Waldemar Kwiatkowscy, Wanda i Tadeusz Brach. Jubilaci otrzymali medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Prezydent Krzysztof Kosiński wręczył im listy gratulacyjne oraz pamiątkowe płaskorzeźby. Miłym akcentem uroczystości były też lampki szampana, kwiaty i życzenia na dalsze wspólne lata.

- R E K L A M A -"))

fot. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A