GłównaWiadomościII etap rewitalizacji Krubina zakończony

II etap rewitalizacji Krubina zakończony

-

W ramach II etapu rewitalizacji kąpieliska przeprowadzone zostały roboty budowlane i montażowe. Powstały utwardzone ciągi komunikacyjne, dojścia dla wędkarzy, zainstalowano elementy małej architektury oraz urządzenie zabawowe. Zarówno II, jak i wykonany w 2017 r. I etap rewitalizacji to projekty obywatelskie.

Prócz nowych alejek na terenie kąpieliska, pojawiło się 8 stołów piknikowych z ławkami, urządzenie zabawowe typu zamek (dwie wieże kwadratowe z dachem, pomosty z barierkami, zjeżdżalnia, rura pozioma, rura strażacka, kółko i krzyżyk) oraz 5 koszy na śmieci. Utworzona została ścieżka spacerowa wokół zbiornika głównego, dojście do zbiornika od ul. Dobrej a także dojścia do zbiornika dla wędkarzy. Ciągi komunikacyjne o szerokości 2 m i łącznej długości około 850 m składają się z warstwy mrozoochronnej z piasku drobnoziarnistego, z podbudowy z tłucznia kamiennego, z nawierzchni z mieszanki gliniasto-żwirowej oraz z betonowych obrzeży.

- R E K L A M A -"))

I etap rewitalizacji kąpieliska „Krubin” został zrealizowany w 2017 r. Powstała wówczas szeroka plaża z miękkim piaskiem, odnowiono pomosty, uporządkowano teren, utworzono boisko do plażowej piłki siatkowej, zamontowano żagle przeciwsłoneczne. Pojawiły się kajaki i rowery wodne, stoły piknikowe, urządzenie zabawowe typu pajęczyna. Powstał także nowy pawilon dla ratowników, do którego utworzono zjazd, ustawiono dwie przebieralnie, przenośne toalety, stojak na dwanaście rowerów, ławki, kosze na śmieci.

 

Fot./Inf. UM Ciechanów

- R E K L A M A -"))

Polityka prywatności oraz RODO

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Nasz Ciechanów" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z regulaminem.

KOMENTARZE

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię

R E K L A M A

R E K L A M A