Jest praca w policji. Kto się do tego nadaje?

0
256

Policjanci przypominają wszystkim osobom zainteresowanym, że rekrutacja do służby odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w dowolnym terminie.

Nie ma specjalnych ograniczeń co do wieku i wzrostu kandydatów. Najważniejsze kryteria, które trzeba spełnić, to obywatelstwo polskie, wykształcenie co najmniej średnie, niekaralność, dobre zdrowie, sprawność fizyczna oraz tzw. psychiczne predyspozycje do podporządkowania się dyscyplinie służbowej.

Dobrą okazją do sprawdzenia swoich możliwości jest np. udział w dniach otwartych organizowanych przez policję. Funkcjonariusze z ciechanowskiej komendy zorganizowali taki dzień  we wtorek ( 11 września). Odbywał się na terenie stadionu MOSiR w Ciechanowie. Policjanci przygotowali stoisko z ofertą dla osób zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji, a także tor przeszkód, który jest jednym z elementów rekrutacji. Maksymalny czas w jakim trzeba pokonać przeszkody to 1 m 41 s.

 

Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie w Zespole Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku .

Informacje dostępne są również na stronie: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/ra/praca/sluzba-w-policji/168,Sluzba-w-Policji.html

PODZIEL SIĘ

KOMENTARZE

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za treści zamieszczane przez siebie w portalu Nasz Ciechanów, w szczególności jest odpowiedzialny za ewentualne naruszenie praw lub dóbr osób trzecich oraz szkody z tego tytułu.

Wprowadź treść komentarza
Wpisz swoje imię